Reality

3 dôvody, prečo sa oplatí investovať do projektu Premiѐre?

Kúpa nehnuteľnosti sa z dlhodobého hľadiska javí ako jedna z najlepších investícií. Aj tu ale platí staré známe „dvakrát meraj a raz rež“. Zvažujete kúpu nehnuteľnosti v Bratislave? Toto sú dôvody, pre ktoré by ste mali vziať do úvahy aj projekt Premiѐre.

Výhodná lokalita

Lokalita je pri výbere akejkoľvek nehnuteľnosti jedným z kľúčových rozhodovacích faktorov. Projekt Premiѐre si v tomto smere môže pripísať významné plusové body, pretože sa nachádza na Šancovej ulici v obľúbenom Starom Meste, ktoré je všeobecne považované za jednu z najpríjemnejších lokalít na bývanie v Bratislave. Objaviť byt na predaj v Bratislave priamo na adrese „Staré Mesto“ je šanca, ktorú neradno pustiť z rúk.

Výborná občianska vybavenosť

Šancova ulica je rozhodne dobrou voľbou. Lokalita ako taká disponuje prepracovanou cestnou sieťou s kvalitným a rýchlym napojením na dôležité bratislavské ťahy. Okrem toho sa tu nachádza niekoľko zastávok MHD, ale aj obchody, zóny určené na relax, reštaurácie, výchovno-vzdelávacie strediská a ďalšie služby, ktoré spríjemnia a uľahčia bývanie a život ako taký.

Variabilné dispozičné riešenie

Nové a moderné byty v Bratislave, ktoré sú v rámci projektu Premiѐre na predaj, majú rozlohu od niečo viac ako 30 až po 125 metrov štvorcových. Okrem bytov sú k dispozícii aj štúdiá či apartmány, pričom každá obytná jednotka disponuje vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou.

Okrem krásneho výhľadu na panorámu Bratislavy a extenzívnej zelenej terasy na jednom z nadzemných podlaží určite poteší aj praktická podzemná garáž. Na troch strážených podlažiach sa dokonca nachádzajú aj nabíjacie stanice pre autá s elektromotorom.

Presvedčte sa na vlastné oči o možnostiach, ktoré ponúka obytný komplex Premiѐre. Dohodnite si prehliadku vzorového bytu priamo na mieste!