Chcete, aby detská izba pre vaše bábätko bola dokonalou? Tu je pár tipov

Blíži sa chvíľa, kedy sa narodí vaše prvé bábätko? Tak to mu už určite zariaďuje detskú izbu, či chystáte jeho kútik. Poďte sa pozrieť na moderné trendy, ako zariadiť detskú izbu pre bábätko.

Detská izba musí mať praktické prvky pre bábätko aj pre rodičov

Dôležité si je uvedomiť, že bábätko toho zas toľko nepotrebuje, a že detská izba bude dlho slúžiť nielen nášmu potomkovi, ale aj nám. Z toho vyplýva, že sa musíme pozerať taktiež na praktickú stránku nábytku, ktorý volíme. Dieťatko rýchlo rastie, vyvíja sa, a jeho potreby sa veľmi rýchlo menia. Rôzne nízke kolísky sú vhodné maximálne do pol roka. Lenže v postieľke sa dieťatko stráca a naviac naňho takmer nedočiahneme. Preto sú skvelými jednak výškovo nastaviteľné postieľky, a tiež postieľky, ktoré nám umožnia zosunúť bočnicu, najlepšie jednou rukou. Takú postieľku ponúka e-shop Erbesi.sk. Je vybavená taktiež kolieskami pre jednoduchú manipuláciu s detskou postieľkou. Oceníme to pri upratovaní, ale aj keď si ju budeme chcieť prisunúť k svojej posteli. Postieľka pri manželskej posteli, so zosunutou bočnicou, je praktická aj keď kojíme. Príkladom praktického vybavenia detskej izby je aj komoda 3v1 z Erbesi.sk. Kombinuje komodu, vaničku na kúpanie bábätka a prebaľovací pult. Vďaka tejto trojkombinácii ušetríte miesto, financie a nábytok vám dokáže slúžiť dlhodobo.

Záleží na farbách aj textilných doplnkoch

Ako zariadiť detskú izbu pre bábätko podľa aktuálnych trendovVsaďte na pastelové farby. Tie sú hitom. Neviete, či sa vám narodí chlapček alebo dievčatko? Nevadí. Najväčším hitom medzi pastelovými farbami je šedá. Ďalej pastelová modrá, ružová, ale aj zelená a žltá. Pastely sa kombinujú s bielou, ktorá by mala byť dominantnou. Nič nepokazíte ani čistobielou či krémovou izbou. Bude pôsobiť veľmi nežne. Aktuálne trendy preferujú kvalitu nad kvantitou. Do detskej izby kúpte pár skutočne krásnych, inšpirujúcich a bezpečných kúskov nábytku, ale nezabudnite, že pre vývoj bábätka je dôležitý predovšetkým priestor – pre prvé lezenie, pre prvé krôčiky, aj prvé hry. Nezabudnete na detský textil. Práve on dodá detskej izbe ďalšie prvky. Aj textilné doplnky pre detskú izbu nájdete v e-shope Erbesi.sk.

Publikované: 13. 06. 2020

Kategória: Nezařazené

Autor: Ivana Kadlecová