Investujte do kvalitného spánku: Matrace Benab pre zdravie a pohodlie

Dostatok spánku je najdostupnejší spôsob, ako zostať zdravý a plný energie v každom veku. Kvalita odpočinku je priamou cestou k prebúdzaniu sa v dobrej nálade a pohode, vysokej produktivite a silnej imunite.

Rýchlosť zaspávania a sila spánku sú ovplyvnené pohodlím postele, najmä matraca. A hoci ortopedický matrac nie je lacná záležitosť, slovenskú značku matracov Benab možno nazvať výhodnou investíciou, keďže firma má vlastnú výrobu. Ich produkty zaisťujú pohodlný a ničím nerušený spánok a prispievajú k zachovaniu neoceniteľného zdravia.

Je veľa dôvodov, prečo investovať do kvalitného matraca BenabRehabilitácia chrbtice

Matrace s viacerými vreckami a tvrdou kokosovou vrstvou udržujú správnu polohu chrbta počas spánku. Výrobok sa ohýba v anatomicky správnych zónach, takže udržuje zdravú polohu všetkých častí chrbtice, najmä dolnej časti chrbta a krku. Takáto podpora vám umožňuje ľahšie sa prebudiť, podporuje aktívnu prácu mozgu a produktivitu a zabraňuje ochoreniam pohybového aparátu.

Deťom a tínedžerom takýto matrac zabezpečí formovanie správneho držania tela v období aktívneho rastu kostí a ľuďom s krívaním a inými problémami chrbta zastaví progresiu ochorenia, minimalizuje bolesť a pocit stuhnutosti a nepohodlie.

Prispôsobenie sa prirodzeným krivkám tela

Ortopedické modely s vrstvou peny upravujú a pamätajú kontúry tela, poskytujú úľavu od napätia a uvoľnenie svalov. To vám pomôže rýchlo zaspať a pokojne spať celú noc.

V akejkoľvek polohe sa budete cítiť pohodlne a ráno budete cítiť ľahkosť, veselosť a dobrú náladu.

Kvalitné materiály

Ortopedické matrace sú vyrobené zo špeciálne vybraných, moderných materiálov. Výplne poskytujú ergonómiu a optimálnu tvrdosť a hustotu. Nedeformujú sa, poskytujú výbornú priedušnosť a hygienu postele.

Trvanlivosť

Nemenej dôležitý bod. Pružinové a bezpružinové modely s ROE penou, polyuretánovou penou, latexom atď. schopný vydržať až 150 kg hmotnosti bez straty tvaru a pružnosti.

Ekologická bezpečnosť

Výplne a matracové podložky sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov. A pružinové taštičkové matrace s nanostriebrom, aloe a ďalšími antibakteriálnymi látkami prispievajú k regenerácii pokožky.

Matrace Benab sú najlepšou investíciou do kvalitného spánku, zdravia a pohodlia, ktoré vám umožnia pocítiť pozitívne zmeny už od prvého dňa. Kvalitný produkt prinesie skutočné potešenie z nočného odpočinku a bude vás motivovať ísť spať včas!

Publikované: 28. 06. 2024

Kategória: Praktické tipy

Autor: Jindřich Tesařík