Travertínové podlahy

Ak hľadáte materiál na novú podlahu, travertín môže byť pre vás tou správnou voľbou. Je na to hneď niekoľko dôvodov. Travertín je prírodný materiál, ktorý do každej domácnosti prinesie rôzne výhody, ktoré by ste u iných typov podláh hľadali iba ťažko. Taktiež si ho môžete kúpiť u spoločnosti Travert, ktorá má dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov.

Výhody travertínu

V prípade, že chcete kamennú podlahu, ktorá bude bezpečná, odolná a jednoduchá na údržbu, luxusný travertín je dobrým riešením. Jeho vzory a farby sa pekne hodia do rôznych miestností, ale napríklad aj do záhrady. Jeho odolnosť je v porovnaní s inými podlahami veľmi dlhá, vďaka čomu bude slúžiť aj ďalším generáciám žijúcim vo vašich priestoroch. Podmienkou je samozrejme poctivá práca pri pokladaní a ošetrení, ale so spoločnosťou Travert sa nemusíte obávať, že by tieto podmienky neboli splnené.

Exteriér aj interiér

Ak sa na stránke spoločnosti Travert pozriete na ich realizácie, zistíte že travertín sa často vyskytuje v exteriéri, ale aj ako krásna interiérová podlaha. Práve preto ho ľudia majú radi – jeho vlastnosti sa hodia k bazénu na záhrade, ale aj do vnútorných priestorov. Pri bazéne oceníte hlavne to, že sa na ňom nešmýka aj keď je mokrý. V kuchyni vás poteší napríklad vlastnosť, vďaka ktorej nevsakuje tekutiny a ľahko sa čistí. Taktiež nie je problém s podlahovým kúrením a keď sa kamene zohrejú, teplo z nich sa bude dlho a príjemne šíriť do okolia.

Travert a ich služby

Už podľa názvu sa dá usúdiť, že Travert je spoločnosť špecializovaná na travertínové podlahy. To z nich robí jedinú firmu na Slovensku, ktorá ponúka odborné poradenstvo, predaj travertínu a následne aj realizáciu navrhnutých projektov. Na trhu fungujú už viac ako 14 rokov a za ten čas sa im podarilo úspešne dokončiť viac ako 200 projektov. V ich ponuke nájdete cez 100 druhov farebnosti a opracovania travertínu, ale zákazníkov určite potešia aj služby ako dovoz materiálu na stavbu, alebo komunikácia s jedným človekom. Vyhnete sa tak zbytočnému predlžovaniu projektu a vaša podlaha bude hotová v čo najkratšom čase. Spoločnosť Travert je kombináciou výborného prístupu k zákazníkovi, kvalitného tovaru a širokého výberu materiálu na vašu novú podlahu. Ak teda hľadáte firmu s týmito vlastnosťami, práve ste ju našli a ste o krok bližšie ku krásnej a kvalitnej podlahe.

Publikované: 20. 04. 2019

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová