Nožnicový stan zvládne zväčšiť vaše bývanie

Obytné záhrady sú dnes trendom. Avšak pod holým nebom to predsa len nie je ono. Veď domov vás vyženie slniečko, vietor aj dážď. Rôzne pergoly však tiež nemusia byť tým pravým. Sú statické, neprispôsobujú sa ročnému obdobiu ani našej záhrade. Existuje však aj mobilné riešenie, ktoré mnohí oceňujú ako to najlepšie. Sú to záhradné stany.

Záhradný stan je výborné pre každého, kto si chce užiť záhradu ako druhú obývaciu izbu či napríklad jedáleň. Nožnicové stany sú elegantné riešenie s výrazne väčšou pevnosťou a s lepšími úžitkovými vlastnosťami než záhradné slnečníky. Na rozdiel od pevných pergol ponúkajú mobilitu a viacúčelové použitie. Jednoducho ich rozložíte a zložíte podľa potreby. Ide to aj v jednej osobe. Sú skladné, prenosné, vojdú sa do bežného automobilu. Jednoducho si tento stan preveziete na víkend a chalupu. Je praktický aj na dovolenku. Často sa využíva taktiež pri podnikaní – obvykle ako predajný či reklamný stánok.

Pod nožnicovým stanom ukryjete celú vonkajšiu sedaciu súpravu

Dá sa krásne ozdobiť, pritieniť bočnými panelmi, či nechať iba nepremokavú strechu. Tento záhradný altánok je praktický, aj keď si v lete na záhrade zriadite home office. Váš notebook ochráni určite spoľahlivejšie než nestabilné záhradné slnečníky a neprekvapia vás ani nečakané prehánky.

Presťahujte sa v lete na záhradu

Vďaka nožnicovému stanu vás domov nezaženie takmer žiadne počasie. Začať pod ním môžete rozcvičkou, pokračovať raňajkami, či už v tráve, alebo za stolom. Dopoludnia si pod ním zažijete relax, po obede zas popoludňajšiu siestu. Aj večer je príjemnejší pod stanom. So zatiahnutými bočnými panelmi získate súkromie aj ochranu pred hmyzom. Záhradné nožnicové stany ponúkajú mnoho rozmerov a farieb, dajú sa navzájom spájať a sú veľmi odolné. Pri akomkoľvek poškodení k nim jednoducho dokúpite náhradné diely.

Publikované: 13. 07. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Jindřich Tesařík