Viete, kde prežiť prázdniny, na ktoré vy ani vaše deti nezabudnete?

Je skvelé, keď sa nám podarí nájsť miesto, kde môžeme tráviť dovolenku s deťmi, a navyše ide o miesto, ktoré sa páči dospelým aj deťom, a vo spomienkach všetkých zostane hlboko uložené v pozitívnom slova zmysle. Či už máte radi dovolenku v horách alebo v meste, tu je pár tipov, kde sa vám aj vašim deťom, či už sú malé alebo väčšie, zaručene bude páčiť.

Hor sa do Harrachova

Čechy sú nám blízke, a pritom nám navodia pocit, že sme netrávili dovolenku „doma“. Pre milovníkov hôr je tu ubytovanie v Harrachove a pobyt „Leto v plnom prúde“, ktorý ponúka Wellness Hotel Svornosť***. Ide o jedinečnú ponuku so zaujímavou cenou počas letných prázdnin. Pre deti budú pripravené aktivity a voľný vstup do bazéna počas celej doby pobytu. Pobyt je s polpenziou, na päť nocí, pričom na osobu vás vyjde na cenu od 6 900 Kč. Očarí vás určite aj wellness pobyty v Prahe. Navyše Praha má plnú náruč zábavy pre malých aj veľkých. Na svoje si prídu aj násťročné deti, ktorým môžete dopriať atrakcie v podobe laser game, moderného multikina, mnohých múzeí atď., a po náročnom dni sa spoločne uchýliť do bezpečia hotela, kde sa o vás postarajú po stránke masáží, sauny, bazénov atď.

Ešte ste nenavštívili Kutnú Horu?

Alebo si objednajte ubytovanie v Kutnej Hore a prejazdite tento kút Čiech na bicykli. Kutnohorsko ponúka napr. náučný cykloturistický chodník „Okolo Kutnej Hory“, prejsť môžete aj náučný chodník po stopách dolovania, Vinársku cyklotrasu a mnohé, mnohé ďalšie. Kutnohorské cyklotrasy ponúkajú to pravé ako tým, ktorí chcú ľahkú cyklistiku, tak tým, ktorí majú niečo „našliapané“ a radi si dajú poriadne do tela. Takou je napríklad cyklotrasa CKH7, ktorou sa dostanete na vrch Vysoká s rozhľadňou a prejdete mnohými „kopčekmi“. Stačí sa rozhodnúť, kde sa vydáte, rezervovať ubytovanie treba cez webové stránky spa.cz a vyraziť.

Publikované: 11. 05. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Ivana Kadlecová