Veľké obrazy už do dvoch tisíc? Vieme, kde kúpiť

Obrazy vyplňujúci prázdne steny v miestnosti nie sú lacnou záležitosťou. Aj keď si kúpite jeden, zaplatíte zaň minimálne niekoľko sto korún, a to vám bielu stenu nezakryje ani z časti. Lepšie by bolo investovať do veľkého obrazu, ktorý by zaplnil celú prázdnu stenu. Lenže otázkou je, koľko stojí takto veľké obrazy, keď len za malý jednodielny obraz zaplatíme niekoľko sto korún? Nemusíte sa ľakať, že je kúpite za desiatky tisíc. Môžete ich zaobstarať do dvoch tisíc, ak viete, kde nakupovať. Hitom v skupine veľkých priestranných obrazov sú jednoznačne viacdielne obrazy, ktoré sú v súčasnej dobe k zakúpeniu napríklad v e-shope topobrazy.sk, a to za fantastické ceny. Viacdielne obrazy sú obrazy skladajúci sa z niekoľkých častí, zvyčajne je zakúpite v trojdielnom alebo štvordielnom prevedení, ale je možné zakúpiť si aj sedemdielnej obrazy či päťdielnej obrazmi. To, kde sa dajú nádherné viacdielne obrazy na stenu zakúpiť do dvoch tisíc korún, sme vám prezradili, teraz prichádza čas na to, aké viacdielne obrazy sú najobľúbenejšie.

Sú libo obrazy miest alebo obrazy krajiny?

Vo spomínanom e-shope nájdete mnoho krásnych obrazov, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad. Je preto dobré vedieť, aké obrazy sa kupujú najviac, aké sú najobľúbenejšie. Obrazy miest a obrazy krajiny sa kupujú pomerne často, keďže ide o motívy, ktoré možno zavesiť do akejkoľvek miestnosti domu. Navyše dokážu človeka upokojiť. Abstraktné obrazy sú zaujímavé v tom, že dovádza človeka k premýšľaniu. Človek neustále premýšľa nad tým, prečo sú abstraktné obrazy tak vyzývavé, prečo sú namaľované tak, ako sú, a čo tým chcel umelec povedať.

Foto obrazy a sklenené obrazy sú tiež atraktívne

Okrem jednotlivých motívov si môžete vyberať aj z mnohých zaujímavých prevedení. Sklenené obrazy sú netradičné, 3D obrazy na stenu moderné a foto obrazy na plátne sú najlepším darčekom, ktorý môžete svojmu blízkemu darovať.

Publikované: 30. 11. 2018

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová