Prečo je KLT prepravka tak obľúbenou?

Ak vyberáte prepravku vhodnú pre vašu výrobu, činnosť či uskladnenie tovaru, zvážte univerzálne a obľúbené KLT prepravky. Sú to výborní pomocníci pre rôzne priemyselné odvetvia, ale aj pre inú než priemyslovú výrobu.

Odolná a univerzálna

KLT prepravka je veľmi univerzálna prepravka s dlhou životnosťou a v podstate s univerzálnou použiteľnosťou. Je odolná i v tých najnáročnejších podmienkach, kde sa používa. KLT prepravky vynikajú odolnosťou voči väčšine chemických látok aj olejom. Vydržia veľké teplotné rozdiely hlboko pod nulou aj pri tepelnom zaťažení. Väčšinou ide o praktické stohovateľné prepravky použiteľné s vekom aj bez neho. Vysoká je stohovateľná nosnosť aj nosnosť samotných prepraviek. Prepravky sú veľmi inteligentne dizajnové, vďaka čomu ponúkajú možnosť optimálne využívať obsah prepravky. Majú tiež vhodný priestor pre umiestnenie etikety, popisu či čiarového kódu. KLT prepravky sa jednoducho udržujú a čistia. Sú opakovane použiteľné, čo ich spolu s dlhou životnosťou robí veľmi ekologickými. Vyrábajú sa tiež z recyklovateľného materiálu.

Tieto malé prepravky sú nenahraditeľné predovšetkým v automobilovom priemysle

Pokiaľ by sme mali vybrať priemyselné odvetvie či inú oblasť, pre ktorú sú KLT prepravky nenahraditeľné, je to určite automobilový priemysel. Sú to však tiež univerzálne používané obaly v logistike kompatibilné s europaletami.

Kde nakúpiť KLT prepravky

Nové aj použité KLT prepravky ponúka spoločnosť PK Group Slovakia s.r.o. Firma sa špecializuje na plastové prepravky a boxy, podvozky pod prepravky, ponúka nádoby, sudy a barely, termoboxy, plastové palety a pojazdné kolieska. Nechýba však ani sortiment pre dom či dielňu. Medzi ním napríklad plastové popolnice všetkých štandardizovaných farieb pre triedený odpad. Kúpite tu tiež závesné panely do dielne so zásobníkmi.

Publikované: 29. 08. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Ivana Kadlecová