Vstavané skrine Bardejov: Poďte si konečne upratať

Vstavané skrine sú jedným zo skvelých vynálezov modernej doby. Funkciu, ktorú kedysi musela zastať celá miestnosť, alebo naopak veľké množstvo malých „almár“, teraz zastane praktický vstavaný kus nábytku. Stále žijeme v predstave, že sa vstavané skrine hodia skôr do veľkých bytov, rodinných domov a ďalších priestorných interiérov. Nie je to pravda. Práve v malých interiéroch dokážu pomôcť využiť aj do tej doby nevyužiteľný priestor. Typickým príkladom sú vstavané skrine na mieru pre podkrovia, oblasť pod schodmi, i pre ďalšie atypické zákutia. Len vstavaná skriňa umožní využiť skutočne každý kúsok tohoto priestoru.

Šatňa, alebo vstavaná skriňa?

Mnoho z nás túži po šatni. Máte ale skutočne chuť venovať minimálne jednu miestnosť bytu či domu tomuto účelu? Nevedeli by ste ju využiť účelnejšie? Obvykle sú omnoho lepším riešením skrine na mieruA aj keď šatňu máte, je vhodné ju účelne zariadiť opäť ako skriňu na mieru. Trebárs bez dvierok, ale s presne navrhnutým korpusom a praktickými vychytávkami pre odkladanie rôznych častí oblečenia, topánok, spodnej bielizne, či módnych drobností.

Vstavané skrine Bardejov pre vás navrhne WSD

WSD, teda Wood style design, sa špecializuje na profesionálne návrhy interiérov, vrátane ich realizácie. Firma vám mimo iné navrhne a vyrobí taktiež riešenie pre odkladanie oblečenia a ďalších vecí v domácnostiVstavané skrine Bardejov – to je rýchla cesta k upratanému domovu. Nič totiž doma nenarobí taký neporiadok, ako veci, ktoré nemajú svoje stále miesto. Vstavaná skriňa, do ktorej sa nepráši, a premyslený systém odkladacích priestorov, sú pre tento účel ideálne. Firma WSD pre vás navrhne minimalistickú i rustikálnu vstavanú skriňu. Poradí si s jednoduchou, ale aj s komplikovanou, napríklad s otáčacou skriňou. Skriňu vám dizajnéri firmy zakomponujú do zbytku interiéru, alebo vám pripravia vizualizáciu interiéru ako celku. Nábytok vám na mieru taktiež v štúdiu WSD vyrobia.

Publikované: 20. 02. 2020

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová