Okná s novou tvárou, funkciami a využitím

Látkové rolety sú skvelým kompromisom medzi textilnými a kovovými roletami. Sú ideálne pre tých, ktorí oceňujú materiály šetrné k životnému prostrediu v kombinácii s praktickosťou. Funkčné látkové rolety môžu byť použité ako náhrada záclon v kancelárii, administratívnej oblasti, obývacej izbe alebo spálni. Rovnako dobre vyzerajú v malých aj veľkých miestnostiach.

Aké sú ich ďalšie najväčšie výhody?

Krásna a funkčná tieniaca technika

Pokiaľ ide o interiérový dizajn, látkové rolety sú obľúbené pre svoju širokú škálu textúr, farieb a vzorov. Môžu vyzerať zdržanlivo, jasne, byť prevedené v klasickom alebo ultramodernom štýle.

Rolety vyrobené z látky umožňujú nastaviť úroveň osvetlenia výberom súmraku alebo úplným zatemnením. Na rozdiel od záclon sa nemusia prať a navyše ani žehliť. Špeciálna impregnácia umožňuje ich inštaláciu v miestnostiach so zvýšeným nebezpečenstvom požiaru, pretože nie sú horľavé. V porovnaní s hliníkovými žalúziami vytvárajú príjemnejšiu atmosféru.

Jednoduchá inštalácia a používanie

Výhodou moderných látkových alebo originálnych screenových roliet je tiež ich inštalácia na okná. Nepotrebujete k tomu žiadne odborné vzdelanie a ani množstvo profesionálneho náradia.

Rovnako jednoducho sa aj používajú, udržiavajú v čistote a šetria priestor v okolí okna. Poskytujú maximálne súkromie, izoláciu okna a jednoduchú reguláciu svetla prechádzajúceho do interiéru cez okná.

Tak to s nimi vyskúšajte a dokonalý svetelný komfort si užívajte.

Publikované: 27. 02. 2021 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Praktické tipy

Autor: Ivana Kadlecová