Premiére vyhovuje nárokom 21. storočia

Bývanie v Bratislave 21. storočia má svoje špecifiká. Ľudia, ktorí sa sem sťahujú, nehľadajú už len priestor štyroch stien, kde by nejako strávili život medzi koncom a začiatkom pracovnej doby. Chcú od života viac a to je len dobre. Hľadajú zábavu, odpočinok, nové možnosti či riešenia a ich bývanie by im v tomto smere nemalo brániť. Každý, kto sa na území Bratislavy obzerá po modernom bývaní, mal by svoju pozornosť venovať projektu Premiére a tomuto článku. Poďme si teda bližšie predstaviť tento 23-podlažný obytný komplex, ktorý vyrástol na Šancovej ulici v Starom Meste.

Premiére v rukách odborníkov

Premiére patrí spolu s Jégeho alejou medzi novostavby v Bratislave, nad ktorými drží patronát česká developerská spoločnosť Finep. Firma nie je na poli s nehnuteľnosťami žiadnym nováčikom, má viac ako 20 ročné skúsenosti a za sebou také projekty ako City West či Mazanka v Prahe, ktoré si medzi širokou odbornou verejnosťou vyslúžili uznanie a viacero ocenení.

Atraktívny dnes, zajtra aj o niekoľko rokov

Aj Premiére má vysoké ambície a snaží sa odpovedať na dopyt po moderných formách bývania. Ponúka jedno až štvorizbové byty, ku ktorým patria aj parkovacie miesta v trojpodlažnej podzemnej garáži. O jej bezpečnosť sa stará kamerový systém, o vyšší level atraktivity zase nabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré už dnes brázdia ulice európskych, ale aj našich miest. Takéto byty Bratislava skutočne nemá k dispozícii každý deň.

Aj okolie vás presvedčí

Na slabú občiansku vybavenosť sa obyvatelia komplexu Premiére rozhodne sťažovať nemôžu. V okruhu niekoľkých stovák metrov tu nájdete zóny na relax, parky, obchody, reštaurácie, ale tiež poštu či zariadenia pre deti. Výborné riešená komunikačná sieť vás zase bez problémov a za zlomok času navedie na diaľnicu, prípadne cestu k letisku alebo železničnej stanici. Ak v rámci pohybu po meste preferujete MHD, blízko Premiére budete mať k dispozícii niekoľko zastávok, odkiaľ „emhádečka“ v pravidelných intervaloch odchádza. Áno, aj takéto byty na predaj Bratislava pre vás teraz má!  

Publikované: 30. 06. 2018

Kategória: Reality

Autor: Ivana Kadlecová