Zariaďte si interiér kuchyne so štúdiom Prunus

Po kúpení bytu býva ďalším krokom riešenie jeho interiéru a vybavenia. V dnešnej dobe, kedy je na trhu obrovské množstvo materiálov, technológií a produktov môže byť pre bežného človeka ťažké zorientovať sa v ponuke. Ak ste sa aj vy stali iba nedávno vlastníkom bytu a riešite práve tento problém, interiérové štúdio Prunus vám vie pomôcť.

Individuálny prístup

Každý z nás má iné preferencie, ale to pre profesionálnych bytových architektov zo štúdia Prunus nie je žiadny problém. Do úvahy sa bude brať nie len každá jedna vaša požiadavka, ale aj všetky vlastnosti bytu. Výsledkom bude moderný návrh interiéru, ktorý bude dokonale prispôsobený tvaru priestorov, v ktorých budete bývať.

Malé zmeny

V ponuke služieb štúdia Prunus nájdete okrem návrhu úplne nového interiéru aj návrhy menších úprav. Napríklad ak sa rozhodnete pre modernizáciu vybavenia iba jednej miestnosti v byte, alebo si poviete, že konkrétna časť by si zaslúžila nové vybavenie. Zmena na luxusnejší interiér, aj keby mala prísť iba v určitej časti vášho domova, jednoznačne pomôže k príjemnejšiemu pocitu z bývania.

Vizualizácia

Pre čo najlepšiu predstavu o finálnom výsledku, dostane zákazník pred realizáciou zmien aj 3D vizualizáciu. Práve tá dokáže odhaliť niektoré nedostatky, ktoré sa dajú hneď vyriešiť zmenou v navrhnutom zariadení. Jedinečnosť je v prípade kvalitného dizajnového návrhu interiéru samozrejmosťou, k čomu výrazne pomáha aj výroba zariadenia na mieru.

Každý detail je dôležitý

Bytoví architekti v štúdiu Prunus pri návrhu interiéru do vášho bytu myslia na každý detail. Vďaka tomu máte zaručené, že bude potenciál priestoru využitý naplno. Aplikvaním správnych materiálov, farieb a kompozície bude interiér harmonicky prepojený, čo bude pozitívne vplývať na vás pri každodennom bývaní, ale určite zaujme aj návštevy, ktoré do bytu privediete. V prípade, že práve potrebujete bytového architekta na návrh interiéru, môžete si niektoré realizácie pozrieť aj na stránke štúdia Prunus. Kvalita ich služieb je naozaj na vysokej úrovni, čo by malo byť pri navrhovaní vybavenia priestorov pre váš život hlavnou prioritou.

Publikované: 20. 04. 2019

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová