Kvalitné tienenie aj u vás doma

Letné mesiace sa nezadržateľne blížia a práve preto vám nikto nebude zazlievať, ak sa budete obzerať po nových tieniacich technikách, ktoré vašu domácnosť ochránia pred silnými slnečnými lúčmi a zároveň vám priestor krásne zútulnia. Pri výbere novej tieniacej techniky nepotrebujete rady bytového architekta. Stačia vám tie naše.

Kvalitné tienenie podkrovných priestorov

Ak bývate v nehnuteľnosti s podkrovím, odporúčame vám zvážiť výber tieniacej techniky. Väčšina z nás doposiaľ uprednostňovala práve klasické žalúzie len s tým rozdielom, že boli na strešné okná. Momentálne sa najviac vyhľadávané práve jednofarebné rolety na strešné okná. Majú pevnú hliníkovú konštrukciu, sú vyrobené z kvalitnej zatemňujúcej látky, sú vyrobené na mieru a vydržia vám podstatne viac ako klasické žalúzie. Podkrovný priestor ochránia pred agresívnymi slnečnými lúčmi najmä cez horúce letné dni. Ak máte v podkroví spálňu, tak sa nemusíte obávať. Rolety značky MIST vám vytvoria príjemnú klímu aj v júli a v auguste.

Moderné plissé rolety

Plissé rolety sa vyrábajú aj na klasické okná, ale aj na strešné okná. Výrobcovia a predajcovia plissé roliet charakterizujú tento typ tieniacej techniky ako skladacie látkové žalúzie, ktoré oblečú vaše okná, zútulnia váš moderný interiér a poskytnú zatienenie šité vám presne na mieru. Nedovoľte, aby vám slnečné lúče prenikali do interiéru počas horúceho dňa a korigujte slnečné žiarenie práve pomocou moderných plissé roliet. Aj tieto rolety sú vyrábajú na mieru, preto si dôkladne premerajte okná skôr, ako si budete objednávať nové plissé rolety. Pripravte sa na horúce mesiace už teraz a vyberajte si najmodernejšie tieniace techniky aj k vám domov. Zmodernizujte interiér vašej domácnosti napríklad pomocou jednofarebných roliet na strešné okná a plissé roliet. Kvalitné tienenie u vás doma vám poskytne byvatmoderne.sk. Bývajte moderne aj vy.

Publikované: 25. 04. 2018

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová