Laminátové podlahy pre vaše interiérové potreby

Pri výbere typu podlahy má zákazník naozaj veľa možností. V mnohých priestoroch sa ale stretnete s laminátovými podlahami, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam stali obľúbenou voľbou. Ak laminátové podlahy zaujímajú aj vás, spoločnosť MEGAparket dokáže poskytnúť všetky potrebné materiály na novú podlahu.

Široký výber

Nech už ste sa rozhodli pre laminátovú podlahu do akéhokoľvek priestoru, nemali by ste mať problém s výberom farby a vzoru. Obrovská ponuka štýlov je jedným z hlavných dôvodov, prečo ich ľudia majú radi. Kvalitné laminátové podlahy sú síce vyrobené z 90 % z dreva, ale to čo človek chodiaci po podlahe vidí, v skutočnosti nie je vo svojej forme klasické drevo. Je to jeho špeciálna zlisovaná hmota, ktorá je prekrytá ochrannou vrstvou z tvrdenej melamínovej živice. Práve vďaka tomu, že viditeľné vzory sú vytlačené na papieri, sú možnosti ich prispôsobenia naozaj široké.

Výhody laminátových podláh

Podlahy z ponuky spoločnosti MEGAparket majú niekoľko špecifických vlastností, ktoré z nich robia výbornú voľbu pre rôzne typy priestorov. Rýchlosť a jednoduchosť ich montáže je prvým z dôvodov, prečo ich zákazníci radi využívajú vo svojich domácnostiach. Vďaka ochrannej vrstve na povrchu podlahy je jej odolnosť voči poškriabaniu a iným poškodeniam pomerne vysoká. Ich údržba nezaberá veľa času, keďže umývanie nevyžaduje žiadne špeciálne postupy. A ak si kupujete podlahu v Bratislave cez spoločnosť MEGAparket, ako bonus získate aj dopravu materiálu k vám domov zadarmo.

Výborné aj na rekonštrukciu

Pri pokladaní novej podlahy sa často objavuje problém s výškou. V niektorých prípadoch sú materiály na novú podlahu vyššie ako boli pri pôvodnej. Laminátové podlahy v tomto majú veľkú výhodu, keďže sú v porovnaní s inými typmi nízke. Nevadí im ani podlahové kúrenie a pri rekonštrukcii tiež určite oceníte obrovské množstvo farieb, vzorov a štýlov na výber. Ak teda zháňate laminátovú podlahu v Bratislave, MEGAparket je výbornou voľbou. O kvalite ich služieb a produktov svedčia spokojní zákazníci, ktorý práve u nich získali svoju novú podlahu.

Publikované: 20. 04. 2019

Kategória: Interiér

Autor: Ivana Kadlecová